O NAS

Jarmarki rzemiosła na Barbakanie w Warszawie. Poniżej video ze wspomnieniami początków naszej przygody.

 

NOMINACJA W PLEBISCYCIE RADIA KOLOR - GRUBE RYBY 2018

W KATEGORII "ŻYCIE ZE SMAKIEM" 

Jarmarki Rzemiosłem Zdobione zostały nominowane do nagrody nowej odsłony plebiscytu Radia Kolor - Grube Ryby 2018. Grube Ryby to wyjątkowe nagrody przyznawane przez słuchaczy i redakcję Radia Kolor. 
Plebiscyt ma na celu wyróżniać niezwykłe osobowości i ciekawe projekty. Jak piszą organizatorzy: "Nie skupiamy się na największych gwiazdach. To nie ranking popularności… Doceniamy największy talent, pasję, to magiczne „coś”, co sprawia, że chcemy otaczać się ludźmi takimi jak zdobywcy naszych nagród." 


Organizatorzy plebiscytu piszą o nas tak:

Lata 90-te sprawiły, że jarmark kojarzył się nam z obskurnymi budami i turystycznymi stolikami, z których sprzedawano wątpliwej jakości produkty. Jednak organizatorzy Jarmarków Rzemiosłem Zdobionych postanowili odczarować te skojarzenia! Od ponad trzech lat na międzymurzu Barbakanu na Starym Mieście organizują jarmarki z prawdziwego zdarzenia. Dzięki temu polscy i zagraniczni rzemieślnicy mogą zaprezentować swoje dzieła. Znajdziemy tu dosłownie wszystko. Od naczyń, przez odzież po pyszne specjały kuchni regionalnej. Wszystko w estetycznej oprawie i sympatycznej atmosferze. Jarmarki odbywają się kilka razy w roku, jednak sztandarową inicjatywą zdaje się być Jarmark Bożonarodzeniowy, który zachwyca swoim klimatem. Jeśli szukacie naprawdę niepowtarzalnych świątecznych dekoracji, albo wspaniałych wigilijnych potraw, to jest to najlepszy adres!